A4 Broşür 1.000 Adet Çift Taraflı

A4 Broşür 1.000 Adet Çift Taraflı 135 Gr Kuşe 

Tıkla"   Tıkla

  • A4 Broşür Fiyatları na kırım ücreti dahil değildir. El İlanı (broşür)
  • 2000 adete kadar basılı dökümanların çift veya tek kırım (katlama) işlemi için ilave 30 TL alınır.
  • 2000 adeti geçen her 1000 adet için ilave 15 TL alınır.
  • Fiyatlarımız; grafik, film, baskı, kağıt dahil paket teslimdir.
  • El İlanı ve katalog fiyatlarımıza 1 saatlik grafik ücreti dahildir. 1 saati aşan çalışmalarda her 1 saatlik çalışma için 20 TL ilave ücret alınır.
  • Adetlerimiz brüt olarak hesaplandığı için %3± fire payımız vardır.
  • Fiyatlarımıza %18 Kdv dahil değildir

  A4 El ilanı üretim süresi 4 işgünüdür.  A4 el ilanı net ölçü 210 x 300 mm.'dir.

  A4 El İlanı baskıları kağıt seçiminize göre 90 gr. ,115 gr. yada 170 gr. parlak kuşeye renkli olarak basılır.

  Tek Yüz veya Ön/Arka baskılarda fiyat farkı vardır.  

  A4 Broşür - El ilanı Nedir?

  A4 Broşür, reklam sektörünün en önemli unsurlarının başında gelir. Yeni ürün tanıtımı yapmak, A4 Broşür Fiyatları kampanyalar hakkında bilgi vermek ya da sadece markanın bilinirliğini arttırmak için başvurulabilecek en basit yolların başında gelen dijital ve A4 Broşür Baskı, araştırmalara göre en etkili yöntemlerdendir.

  A4 Broşür larda amaç, potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de a4 el ilanı hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Dijital ve matbaa ofset el ilanı örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları, görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.

  A4 Broşür ilanı hazırlarken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, el ilanı na baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir. Dağıtımındaki amaç, müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir.Yani mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır.Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilan ları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen matbaa el ilanı ları, aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. Amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır.Görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan dijital ve ofset el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan el ilan larının kısa sürede –bazen sadece bir günde- binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.